KONST / Litografier / Färglitografier 14477275
nr 1447 7275
Arne Olsson
(1918-2004), Sverige
Färglitografier, + bok, 2 st, Signerad. Färglitografi, bildmått: 53x64, yttermått inklusive ram: 67x77 cm
Arne Olsson, svensk målare och grafiker född 1918, död 2004 .
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:44:52
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr